Campionat National Columbofil 2016
FEDERATIA NATIONALA A CRESCATORILOR DE PORUMBEI DIN ROMANIA
CAMPIONATUL COLUMBOFIL AL PROVINCIEI
VEST
2016
Caras Severin, Timis, Arad, Bihor, Satu-Mare, Salaj, Maramures
PALMARES 3 ANI CRESCATORI - CATEGORIA DEMIFOND
LOC
Nume Columbofil
Judet
Cod
Punctaj
1
Pisla Daniel
CS
CS6
205.25
2
Ususan Calin
AR
AR31
215.77
3
Cabau Florian
TM
TM18
280.30
4
Burciu Daniel
CS
CS100
293.63
5
Nagy Olimpiu
SM
SM127
335.88
6
Marculescu Adrian
SM
SM39
348.97
7
Fam. Culda
SJ
SJ183
354.39
8
Kuzmic + Suciu
MM
MM270
371.77
9
Nagy Rudolf
BH
BH789
378.87
10
Stan M. + Ilie M.
TM
TM22
400.63
11
Carabus Marius Florin
SJ
SJ133
410.80
12
Vintila Dorin Vasile
TM
TM188
418.66
13
Pop Alin+ Nadia
MM
MM2
454.65
14
Vancea Flavius
BH
BH550
463.12
15
Fildan Ionut
BH
BH688
475.51
16
Pop Dan
SM
SM17
503.56
17
Nicola + Dehelean
AR
AR247
549.90
18
Sarac Ioan
AR
AR101
563.21
19
Rosu Marius Vasile
CS
CS211
567.97
20
Budai Andrei
BH
BH788
573.35
21
Rosu Alin
AR
AR176
585.78
22
Onodi Vasile
BH
BH787
615.63
23
Vasiescu Pompiliu
AR
AR162
618.39
24
Tanase C-tin
TM
TM136
639.77
25
Pop Patrik
SM
SM203
651.29
26
Hausi Victor + Pich
MM
MM87
679.87
27
Fekete + Lucaciu
SJ
SJ174
709.58
28
Moldovan Ioan
SM
SM94
727.16
29
Stoica Eugen
AR
AR112
753.85
30
Schinteie Ioan
CS
CS43
766.43
31
Chiuzbaian Ioan
MM
MM29
775.03
32
Pali Sebastian
BH
BH802
779.47
33
Fam. Miclos
BH
BH607
781.89
34
Zgird Viorel
BH
BH720
787.31
35
Novak Levente
BH
BH778
820.06
36
Manciu Samuel
CS
CS151
831.03
37
Habaci Calin
AR
AR3
842.95
38
Postol Emerik
BH
BH784
862.30
39
Lunca Mihai Bogdan
CS
CS138
891.32
40
Fam. Caraba
AR
AR216
891.54
41
Stef Andrei
MM
MM21
899.47
42
Gruia Tiberiu
CS
CS152
901.86
43
Tirtea Florin
BH
BH600
910.03
44
Fam. Nemes
SJ
SJ18
922.54
45
Lupulescu Adrian
AR
AR43
930.57
46
Szatmari Alexandru
BH
BH851
931.34
47
Ghita Nicolae Trandafir
CS
CS252
931.69
48
Erdei Paul&istvan
SM
SM108
934.90
49
Pescaru + Pinczes
AR
AR135
949.04
50
Birnoiu Nicu
TM
TM128
960.12
51
Burgus Cosma
TM
TM186
1001.33
52
Terean Mihai
BH
BH661
1001.64
53
Tarau Danut
SJ
SJ2
1018.09
54
Lupse Decebal Nicolae
TM
TM232
1019.61
55
Pop Ioan
SM
SM129
1023.42
56
Tanasie Ionel
AR
AR26
1048.71
57
Balogh Florin
MM
MM187
1051.72
58
Moldovan Vasile
MM
MM259
1063.75
59
Gagiu C-tin
TM
TM165
1073.35
60
Robas Alexandra
SM
SM200
1078.05
61
Taut Nicholas
SM
SM279
1088.38
62
Alamurean Ilie
TM
TM3
1090.55
63
Lakatos Zoltan
BH
BH564
1100.97
64
Timisan Iuliu
AR
AR149
1105.70
65
Ionele Catalin
TM
TM203
1110.92
66
Balea & Goicovici
CS
CS70
1142.52
67
Popescu & Chiriac & Habaci
CS
CS636
1143.39
68
Anghel & Mihailovici
CS
CS294
1181.20
69
Marincus Dorel
TM
TM1
1216.04
70
Stoin Sergiu
TM
TM247
1238.88
71
Zlibut+santa
BH
BH540
1241.79
72
Gogut Alin
TM
TM228
1247.20
73
Robas Mircea
SM
SM156
1283.91
74
Samaon & Fiul
CS
CS639
1286.44
75
Familia Tunduc
BH
BH844
1337.22
76
Boristeac Csongor
SM
SM192
1355.30
77
Dan Ovidiu
SM
SM14
1366.43
78
Craiovan Florin
CS
CS84
1378.60
79
David Ionel
TM
TM40
1395.70
80
Dumitrascu Viorel
CS
CS104
1397.52
81
Sandro Marius
BH
BH859
1399.35
82
Lucaci & Albu
CS
CS345
1418.09
83
Oros Bogdan
BH
BH845
1429.48
84
Oniceanu & Darabaneanu
CS
CS421
1509.24
85
Mitre Ciprian
SJ
SJ160
1527.77
86
Silaghi Alexandru
BH
BH743
1547.88
87
Ephardt Attila
CS
CS1
1554.93
88
David Nicusor
MM
MM265
1609.65
89
Stirbu Daniel
AR
AR214
1635.31
90
Ciobanu Adrian
AR
AR51
1647.67
91
Balea Bogdan
CS
CS247
1682.59
92
Leu Florin
CS
CS113
1723.60
93
Emili Iosif Vasile
BH
BH883
1741.82
94
Ciocan Octavian Radu
CS
CS251
1749.26
95
Badea Dorel
CS
CS2
1767.52
96
Hanciu Florin
TM
TM166
1801.74
97
Schvaner Gheorghe
CS
CS5
1806.25
98
Bodog Danut
BH
BH689
1844.05
99
Paul Hanus Teodoroiu
SM
SM286
1849.23
100
Noje Ionut
SJ
SJ77
1872.91
101
Tirsinaru Si Fiii
TM
TM5
2000.11
102
Goia Florian
TM
TM10
2073.38