Campionat National Columbofil 2016
FEDERATIA NATIONALA A CRESCATORILOR DE PORUMBEI DIN ROMANIA
CAMPIONATUL COLUMBOFIL AL PROVINCIEI
SUD
2016
Constanta, Ialomita, Calarasi, Ilfov, Bucuresti, Prahova, Dambovita, Giurgiu, Buzau
PALMARES 3 ANI CRESCATORI - CATEGORIA FOND
LOC
Nume Columbofil
Judet
Cod
Punctaj
1
Antonescu S. Gyany
BB
BB3001
175.27
2
Petre Petre
GR
GR359
311.52
3
Badea Ovidiu
BB
BB9185
376.59
4
Dinca & Caisin
BB
BB7168
442.19
5
Soare Costel
BB
BB9119
465.86
6
Iancu Ion
GR
GR362
466.49
7
Petre George
DB
DB226
466.58
8
Stanescu + Dobre
BB
BB8731
494.19
9
Chiriac Victor
DB
DB214
498.34
10
Pavelescu Narcis
BB
BB8785
578.44
11
Vajiacu Gheorghe
BB
BB2035
580.53
12
Purcaru Constantin 1
PH
PH365
590.13
13
Negrea Constantin
BB
BB9105
597.41
14
Cristian Mihai
CT
CT110
607.99
15
Mincu Petre
BB
BB2044
621.18
16
Raiciu Iordan
BB
BB2218
625.49
17
Istudor Catalin
PH
PH219
625.76
18
Popa+marin
DB
DB276
632.52
19
Stroe Florin Alin
PH
PH10406
632.97
20
Neagu Milica
BB
BB2042
635.09
21
Popa Lucian
BB
BB8751
674.08
22
Fratii Andronache
PH
PH978
683.56
23
Marin Sorescu
BZ
BZ9612
696.18
24
Nedelcu Gheorghe
DB
DB206
696.58
25
Madularu Adrian
CT
CT502
711.83
26
Constantin Mihai
BB
BB8883
712.85
27
Apetroaei Bogdan
PH
PH11
716.83
28
Bucur Gheorghe
DB
DB210
751.43
29
Magercu Ghiocel
IL
IL74
763.39
30
Mihai Vasile
BZ
BZ9460
773.10
31
Comanescu + Olteanu C
PH
PH10097
813.13
32
Simion Ionut
PH
PH799
814.59
33
Gaman Ionut
PH
PH9063
820.66
34
Brezoi Petrica
BB
BB8863
831.13
35
Paraschiv Nicolae
BB
BB8789
838.43
36
Petrica Cristinel
BB
BB8984
845.76
37
Staicu Iulian
PH
PH387
881.24
38
Grecu Marius
PH
PH33
885.88
39
Craciunescu + Stanescu
PH
PH802
906.60
40
Costea Victor
DB
DB142
911.38
41
Voinea Dorin
CT
CT480
916.46
42
Cioceanu Florin
IL
IL181
917.34
43
Sorescu Costica
BZ
BZ2048
921.64
44
Enachescu Mircea
GR
GR319
942.57
45
Cazacu Simona
BB
BB3143
977.03
46
Nastasescu Daniel
PH
PH9863
978.27
47
Carmazan Ioan
BB
BB9053
981.98
48
Irimia Adrian
CT
CT161
983.71
49
Bechir Givan
CT
CT87
985.56
50
Sandu Catalin
BB
BB2033
991.93
51
Dumitru Ionel Asc
BB
BB2266
1001.30
52
Mocanu Mircea
CT
CT80
1005.07
53
Ghica Ionut Bogdan
CT
CT33
1014.85
54
Grigore Iosif
BB
BB3035
1017.41
55
Marinescu Marian
BB
BB9389
1022.60
56
Despinoiu Ionut + Alexandru Mihai
PH
PH10051
1027.04
57
Cotirla Dan
CT
CT84
1038.68
58
Giulescu Stefan
BB
BB8788
1038.83
59
Florea Mitica
BB
BB2287
1049.10
60
Nastase Ilie + Viorel
GR
GR37
1054.28
61
Cazacu Alexandru
BB
BB3144
1077.53
62
Socianu Relu
CT
CT64
1089.62
63
Sima Ion
DB
DB227
1091.89
64
Nan Daniel
DB
DB224
1113.91
65
Gavan Vasile + Nicolae
GR
GR15
1124.35
66
Brebeanu Jac
PH
PH793
1135.81
67
Anghel Ovidiu
BB
BB8102
1148.56
68
Ciobanu G. & Cornel
BB
BB3128
1200.72
69
Toader Florin
PH
PH198
1201.36
70
Oprea Iulian
BB
BB8821
1202.24
71
Neagoe Irinel
PH
PH471
1205.43
72
Degeanu Florin
BB
BB8901
1210.38
73
Puf Ilie + Stanciu
BB
BB8860
1211.91
74
Olteanu Cosmin
PH
PH602
1224.55
75
Ardeleanu Florin + Balota Radu
CT
CT594
1273.91
76
Paul Laptuca.
PH
PH10920
1295.17
77
Marin Catalin
BB
BB9601
1387.38
78
Zamfir Cristian
CT
CT69
1402.08
79
Ghelmecencu Stefan
CT
CT150
1450.11
80
Munteanu Viorel
PH
PH1383
1527.12
81
Barbu Marian Daniel
GR
GR9
1676.10
82
Bosilca Lucian + Tiberius
PH
PH586
1704.60
83
Moium Orhan
CT
CT88
1713.46
84
Birzoianu Constantin
BB
BB2013
1714.13