Campionat National Columbofil 2016
FEDERATIA NATIONALA A CRESCATORILOR DE PORUMBEI DIN ROMANIA
CAMPIONATUL COLUMBOFIL AL PROVINCIEI
OLTENIA
2016
Teleorman, Arges, Olt, Dolj, Mehedinti, Gorj, Valcea
PALMARES 3 ANI CRESCATORI - CATEGORIA DEMIFOND
LOC
Nume Columbofil
Judet
Cod
Punctaj
1
Lemnaru Cristi
OT
OT8
124.49
2
Circiumaru Adrian
MH
MH605
202.28
3
Tuce Florinel
MH
MH262
216.88
4
Vochin George
DJ
DJ2
286.15
5
Plavitu Liviu
MH
MH549
329.43
6
Preduna & Purcarea
OT
OT771
336.42
7
Istodor Mihai
MH
MH210
447.45
8
Fratii Popescu
OT
OT162
472.47
9
Poenaru + Calin
MH
MH625
516.53
10
Vieru Liviu
OT
OT652
541.20
11
Sfetcu Eduard
DJ
DJ210
550.98
12
Samfira Emil
MH
MH256
557.40
13
Manea Dumitru + Manea Danut
AG
AG257
606.71
14
Ochea Elvis
MH
MH468
619.20
15
Trita Nicusor
OT
OT23
632.08
16
Cioaca Sandel
DJ
DJ331
677.09
17
Stoian Alin
DJ
DJ162
706.85
18
Nedelea Emilian
TR
TR4
729.14
19
Andrei Stefan
MH
MH612
747.54
20
Buligan Nicusor
TR
TR1
748.58
21
Cernatoiu Nicusor Remus
OT
OT443
750.67
22
Tatut Silviu
VL
VL263
759.63
23
Parlog Constantin
MH
MH603
772.49
24
Cioaca Florin
DJ
DJ189
824.93
25
Stoica Mihai
MH
MH422
849.24
26
Buzatu Dan
OT
OT693
852.08
27
Barbu Marius
OT
OT103
861.97
28
Stancu Ion
OT
OT195
890.65
29
Tudoroiu Constantin
OT
OT31
905.50
30
Drinceanu Nicusor
MH
MH27
918.63
31
Golea Cristi
OT
OT1
923.42
32
Fratii Ungureanu
OT
OT329
948.64
33
Tugmeanu Nicu
OT
OT24
963.86
34
Dirman Viorel
DJ
DJ204
969.41
35
Istrate Sandu
OT
OT620
971.81
36
Gust Florentin
DJ
DJ300
975.74
37
Burghie Vasile
GJ
GJ86
989.07
38
Popescu Marius
OT
OT636
1004.12
39
Truica Decebal
OT
OT161
1085.45
40
Anghel Ion
OT
OT282
1086.49
41
Calina Razvan
AG
AG451
1090.63
42
Buzurin Petrica
OT
OT602
1093.62
43
Epuran Martian
MH
MH51
1094.63
44
Fratilescu Cosmin
MH
MH5
1096.05
45
Dinica Savu
OT
OT327
1124.91
46
Vaduva Claudiu
MH
MH481
1158.77
47
Cula Stefan
MH
MH608
1179.66
48
Camen Ionut
MH
MH644
1190.68
49
Nica Valentin
OT
OT630
1202.20
50
Ioja Manole
OT
OT7
1206.93
51
Grigore Florin
OT
OT331
1210.53
52
Gatejescu Florin
DJ
DJ1
1224.68
53
Fratii Costoiu
GJ
GJ218
1227.91
54
Fratii Marica
DJ
DJ235
1229.54
55
Calin Marian
MH
MH659
1232.65
56
Hristea Marian
OT
OT293
1245.31
57
Zamfir Marian
GJ
GJ106
1253.18
58
Baceanu David
OT
OT456
1279.93
59
Brumusescu Cristian
OT
OT104
1282.86
60
Georgescu + Marica
DJ
DJ187
1287.36
61
Alexe Catalin
AG
AG86
1294.34
62
Mitroi Dumitru
OT
OT501
1294.39
63
Borcila Constantin
MH
MH25
1295.23
64
Tudor Marian
OT
OT330
1307.96
65
Badea Costel
OT
OT426
1333.65
66
Colici Petre
MH
MH677
1343.25
67
Buse Constantin
MH
MH45
1354.79
68
Bunescu Iulian
OT
OT509
1363.39
69
Dumitru Cristinel
OT
OT394
1369.14
70
Barbulescu Marian
OT
OT428
1374.49
71
Gradinaru Stefan
MH
MH200
1386.70
72
Tanasie Florin
MH
MH604
1396.37
73
Dobrin Costel
OT
OT347
1412.10
74
Dragut Florian
MH
MH617
1425.11
75
Ciuca Iulian
DJ
DJ306
1446.07
76
Stefan Stefan
MH
MH209
1502.16
77
Nica Emil
MH
MH128
1511.78
78
Ilin Cosmin + Nicusor + Nicolae
OT
OT710
1532.38
79
Constantin Adrian
AG
AG722
1596.97
80
Pirvulescu Catalin Si Riana
GJ
GJ44
1599.55
81
Marloi Dumitru Iulian
OT
OT382
1664.80
82
Riza Madalin
MH
MH227
1693.91
83
Negrila Marian
OT
OT377
1697.48
84
Ghindescu Marian
OT
OT599
1725.37
85
Dinca & Munteanu
DJ
DJ21
1735.53
86
Stan Emil
OT
OT366
1753.58
87
Vaduva Laurentiu
DJ
DJ239
1844.98
88
Plesoaica Vasile
GJ
GJ96
1883.97
89
Dobrescu Gheorghe
DJ
DJ445
1911.32
90
Apavaloaie Vasile
GJ
GJ16
2072.63