Campionat National Columbofil 2016
FEDERATIA NATIONALA A CRESCATORILOR DE PORUMBEI DIN ROMANIA
CAMPIONATUL COLUMBOFIL AL PROVINCIEI
VEST
2016
Caras Severin, Timis, Arad, Bihor, Satu-Mare, Salaj, Maramures
CRESCATORI - CATEGORIA PUI
LOC
Nume Columbofil
Judet
Cod
Punctaj
1
Burciu Daniel
CS
CS100
29.34
2
Pisla Daniel
CS
CS6
53.89
3
Cabau Florian
TM
TM18
98.45
4
Fam. Culda
SJ
SJ183
98.90
5
Stoica Eugen
AR
AR112
101.09
6
Pop Patrik
SM
SM203
107.87
7
Sabau Daniel
CS
CS527
163.22
8
Dunga Gheorghe
TM
TM185
169.05
9
Habaci Calin
AR
AR3
184.51
10
Robas Gabriel
MM
MM319
194.32
11
Crisan Mircea
BH
BH1069
199.77
12
Ardelean Marius
BH
BH1040
205.61
13
Mitre Ciprian
SJ
SJ160
212.27
14
Lazin + Vlasin Petru
MM
MM369
213.94
15
Tirsinaru Si Fiii
TM
TM5
246.73
16
Hausi Victor + Pich
MM
MM87
249.98
17
Costea Sergiu
BH
BH1073
252.22
18
Stan M. + Ilie M.
TM
TM22
278.95
19
Stoin Sergiu
TM
TM247
287.52
20
Manciu Samuel
CS
CS151
298.00
21
Muntean Dacian
BH
BH1037
308.17
22
Pop Dan
SM
SM17
326.31
23
Ion Lucian
CS
CS150
346.12
24
Canalas Gabriel
CS
CS8
356.43
25
Robas Alexandra
SM
SM200
391.52
26
Samaon & Fiul
CS
CS639
398.04
27
Familia Vlasin
MM
MM231
402.43
28
Hanciu Florin
TM
TM166
433.73
29
Schvaner Gheorghe
CS
CS5
465.35
30
Groza Marius
CS
CS352
466.19
31
Oprea & Burciu
CS
CS659
499.69
32
Slaniceanu Viorel
BH
BH1064
504.70
33
Alexiuc Razvan
CS
CS255
506.45
34
Nistormans
CS
CS646
531.11
35
Popovici Iordan
CS
CS308
539.22
36
Fam. Caraba
AR
AR216
545.48
37
Tobesec Beniamin
BH
BH1072
551.16
38
Stoica Gelu
CS
CS142
554.50
39
Lupulescu Adrian
AR
AR43
578.11
40
Vlasim Aurel
SJ
SJ148
581.70
41
Began Mich Bogdan
MM
MM0
592.94
42
Carabus Marius Florin
SJ
SJ133
593.87
43
Pop Ioan
SM
SM129
598.25
44
Coniosi Vasile
CS
CS202
631.25
45
Ion Alexa Vasile
CS
CS488
645.42
46
Boanta Alexandru
CS
CS649
661.81
47
Ambrus Bogdan
MM
MM25
678.66
48
Robas Andrada
SM
SM298
708.58
49
Pisla + Doban + Gruescu
CS
CS722
715.03
50
Lunca Mihai Bogdan
CS
CS138
719.69
51
Power Pigeons
SM
SM324
723.67
52
Vintila Dorin Vasile
TM
TM188
731.49
53
Burgus Cosma
TM
TM186
734.55
54
Ster Catalin
SM
SM295
741.48
55
Mocianu Daniel
MM
MM256
741.75
56
Tihoan Alexandru Claudiu
SJ
SJ97
745.08
57
Taut Nicholas
SM
SM279
751.78
58
Stirbu Daniel
AR
AR214
760.68
59
Daraban Florin
SJ
SJ79
791.99
60
Tarau Danut
SJ
SJ2
794.07
61
Raduti Gheorghe
CS
CS92
807.07
62
Hrincescu Gheorghe
CS
CS596
811.75
63
Kiss Laszlo
SJ
SJ72
818.18
64
Andercau Daniel
SM
SM278
826.58
65
Badalau Victor
CS
CS615
832.03
66
Familia Marta
BH
BH1062
864.34
67
Tiru & Bojin
CS
CS723
885.48
68
Tarta + Ciurte
MM
MM264
917.56
69
Baias Gheorghe
MM
MM226
1001.02
70
Nicolea Cosmin
CS
CS351
1108.13
71
Florea Alin
SJ
SJ199
1174.62
72
Lucaciu + Horotan + Fekete
SJ
SJ170
1285.38
73
Dragomir Decebal
CS
CS49
1296.08